Lipdukų gamyba, lipnių etikečių gamyba ir etikečių gamyba

PROFESIONALUMAS

Virš 70% darbuotojų dirba ilgiau nei 5 metus.
 

VERTĖ

Mokėkite mažiau, gaukite daugiau - spauda be klišių ir aukščiausia kokybė.

OPERATYVUMAS

Dažniausiai užsakymus atliekame per 96 valandas, o ypač skubius – per parą.

UNIVERSALUMAS 

Viskas prekių ženklinimui vienoje vietoje.
 

Įsigydami tam tikras prekes negalime neatkreipti dėmesio į jų įpakavimą. Tai reprezentuoja tam tikrą produktą, jo savybes, kartais ir visą liniją skirtingų gaminių, etiketėmis pabrėžiami prekės privalumai, kurie gali būti pažymėti ryškiau ar švelniau, priklausomai nuo norimo sukurti efekto. Kodėl naudinga detaliai apgalvoti ne tik savo produkto įpakavimą, bet ir pačių etikečių dizainą, savybes, ir kodėl svarbu, jog etikečių gamyba būtų patikėta tos srities žinovams?

 

Etiketės – pritraukti pirkėjus

 

Žinomi prekių ženklai dažniausiai siejasi su patikimumu, todėl šia linija žymimi gaminiai sulaukia didesnio pirkėjų susidomėjimo. Prie populiarumo tam tikra dalimi prisideda ir siūlomo produkto prekinė išvaizda – subtilios, pabrėžiančios produkto unikalumą etiketės, kurios yra lengviau įsimenamos ir mielos akims, tikrai neerzina, jas norisi pasirinkti ir dar pastatyti namuose matomoje vietoje, imkime pavyzdį – žvakių etiketė. Ji gali būti būtent tokia, kuri ypač dailiai dera prie viso interjero dizaino, tad žmonės bus suinteresuoti įsigyti būtent šią žvakę su tokia etikete ir netgi afišuoti kaip namų dekoro elementą. Ypač tai aktualu kalbant apie vonios reikmenis, kurie nebūna uždaryti spintelėse, o yra atvirose vietose, lentynose. Tuomet tikrai norisi, jog šie būtų gražiose pakuotėse su dailiomis etiketėmis. Bet, nepamirškite, kad lipdukų gamyba, skirta vonios prekėms, turėtų būti atliekama tvirtesnių medžiagų ir klijų pagalba. Kitu atveju – etiketė greitai atlips ar nusiplaus.

 

Taigi, žmonės kažką įsigydami nejučia vadovaujasi ir pasąmoniniais sprendimais, reaguodami į tam tikrus siunčiamus prekių, gaminių etikečių ženklus. Verslininkai, norėdami išsiaiškinti klientų įpročius, pagerinti pardavimus, skiria nemažai lėšų įvairiems tyrimams atlikti, kuriais stengiamasi sužinoti, kas labiausiai įtakoja žmonių apsisprendimą pirkti ar ne. Vienas iš atliktų apklausų aspektų – prekių įpakavimas, etikečių dizainas ir informatyvumas. Subtili, aiški prekės etiketė skatina pasitikėti pateikta informacija, o štai netvarkinga, apiplyšusi etiketė, o jei dar joje įvelta klaidų – tikrai atbaido potencialius pirkėjus. Dėl to pravartu, jog lipnių etikečių gamyba būtų pavesta šioje srityje dirbančioms įmonėms, kurios išmano etikečių, lipdukų gamybos technologijas,  priklausomai nuo naudojamos pagrindo medžiagos, klijų rūšies.

 

Gamybos būdai

 

Savarankiškai sukurtos etiketės gali būti nepakankamai tvirtos, neskirtos klijavimui ant tam tikrų įpakavimų, todėl gali greitai atlipti, nukristi, kas verslui tikrai nėra naudinga. Tai nutinka, jei etiketės ir jų klijai nėra pritaikyti sukibimui su tam tikra pakuote, naudojamos medžiagos nesukurtos ilgam eksploatavimui, ar etiketės, lipdukai naudojami ne tokioje aplinkoje, kurioje buvo numatyta. Netinkamos eksploatacijos sąlygos etiketes greitai paveikia ir šios praranda savo eksploatacines savybes. Taigi norint, jog šios išsilaikytų nepakitusios numatytą laikotarpį, esant tam tikroms aplinkos sąlygoms (minusinei ar itin aukštai temperatūrai, drėgmei ir pan.), yra taikomi skirtingi gamybos metodai, pavyzdžiui: fleksografija, šilkografija, tampografija.

 

Lipnių etikečių gamyba pasitelkiant šilkografiją, kai etiketes, lipdukus reikia sukurti ant didelių paviršių, gali būti naudojama su popieriumi, kartonu ar ant tekstilės medžiagų. Tampografija dažniausiai tampa tuo sprendimu, kai ant tam tikrų paviršių reikia sukurti nedidelį norimą užrašą. Nors užrašo dydis gana ribotas, priklausomai nuo gaminio gali šiek tiek kisti, tačiau norint didelio užrašo geriau pasirinkti kitą būdą. Šis labiau tinka mažesnių etikečių kūrimui, be to, tokios etiketės kainuoja brangiau nei pasirinkus kitus gamybos metodus. Lipdukų gamyba taikant fleksografiją yra itin lanksti. Čia galima naudoti bet kokias medžiagas (popierių, kartoną, plėvelę, foliją, įvairias tekstilės medžiagas), pasirinkti norimas, itin sodrias spalvas.

 

Naudojamos medžiagos

 

Etikečių gamybos popierių, klijus, dažus reikia rinktis priklausomai nuo to, ant kokių pakuočių jos bus naudojamos, kokios aplinkos sąlygos jas veiks. Pačių nereikliausių etikečių gamybai, kuomet jose skelbiama laikina informacija, ją reikalinga dažnai keisti, gali būti naudojamas paprasčiausias, vienspalvis popierius. Tokia etikečių gamyba viena pigiausių, norint įsigyti nebūtina užsakyti tam tikro minimalaus kiekio gaminių.

 

 

Dar nebuvo sukurtas turinys pirmam puslapiui.