SUFORMUOTI MAIŠELIAI

PRINTELA pirmoji Lietuvoje ir viena pirmųjų Šiaurės Europoje pradėjo teikti rinkai lanksčias pakuotes, atspausdintas moderniu skaitmeniniu spausdintuvu HP Indigo 20000.

Lanksčios pakuotės

Suformuotos pastatomos pakuotės su spauda (Doy-pack)

Pastatomi doy-pack arba stand up pouch tipo maišeliai – populiariausios maisto ir ne maisto produktų pakuotės. 

Skaitmeninis spausdinimo būdas leidžia gaminti unikalias, personalizuotas, skirtingoms vartotojų grupėms pritaikytas pakuotes, padidinti produkto matomumą lentynose ir skatinti pardavimus.

Skaitmeninio spausdinimo dėka galima greitai atnaujinti pakuočių informaciją, kurti sezoninius produktus, testuoti rinką, gaminti bandomąsias pakuotes sutaupant lėšų, mažinant atliekų ir sandėliuojamų pakuočių kiekį.

Unikalias galimybes turinti mūsų spausdinimo ir pakuočių formavimo įranga atveria naujas rinkodaros galimybes prekių ženklams, puikiai tinka mažiems ir vidutiniams pakuočių kiekiams gaminti.

Kadangi spaustuvėje įdiegtos inovacinės gamybos technologijos, siūlome aukštos spaudos kokybės, aplinkai draugiškas pakuotes, prailginančias produkto galiojimo laiką.

Papildomos funkcinės galimybės:

 • Skaidrus langelis
 • daugkartinio uždarymo juostelė (Zip lock);
 • įpjova patogesniam atidarymui;
 • euro skylė pakabinimui;
 • apvalinti kampai.

PAKUOTĖS SU ŠONINĖMIS KLOSTĖMIS (SIDE GUSSET BAGS)

Šie maišeliai turi įlenktas klostes abiejuose šonuose. Klostės išsiplečia, kai pakuotė užpildoma gaminiu, o atidarius ir išskleidus klostes pakuotė įgauna į dėžutę panašią formą.

Šios formos pakuotė turi 5 plokštumas, kurias galima išnaudoti informacijai apie produktą ir reklaminėms žinutėms: priekinėje, nugarinėje pusėje, dviejuose šonuose ir ant dugno.

Maišeliai su šoninėmis klostėmis (side gusset bags) gali būti gaminami įvairių dydžių, iš įvairių medžiagų. Mes padėsime pritaikyti jūsų produktui reikalingą sluoksnių kiekį, kad sukurtume unikalią pakuotę jūsų gaminiui.

Šių maišelių išskirtinumas- papildomas plotas informacijai apie produktą. Pakuotės šonai gali būti panaudojami prekės ženklo žinutei ir komunikacijai su vartotojais.

Į pakuotes su šoninėmis klostėmis dažniausiai pakuojami produktai:

 • Kava, arbata
 • Gyvūnų maistas
 • Sporto papildai
 • Birūs produktai
 • Užkandžiai
 • Konditerija
 • Sodo prekės

Pakuotė kavai

Pridėjus vienpusį dujų šalinimo vožtuvą maišeliai su šoninėmis klostėmis (side gusset bags) puikiai tinka kavai pakuoti.

Dujų šalinimo vožtuvas padeda kavos maišeliui išlaikyti savo formą, leisdamas išeiti dujoms. Dujos išsiskiria po skrudinimo, tai vyksta net supakavus kavą. Jei dujos lieka pakuotės viduje, maišelis gali išsipūsti arba trūkti.

Maišeliai su šoninėmis klostėmis suteikia galimybę išsiskirti tarp konkurentų ir stiprinti prekės ženklo identitetą dėl pakuotės plokštumų komunikacijai. Kai pakuotė pripildoma kavos, šoninės klostės išsiplečia ir taip atsiranda papildomi paviršiai pateikti vartotojams daugiau informacijos apie kavos kilmę, apdorojimo būdą, skonio natas, virimo instrukcijas.

Maišeliai kavai ne tik lengvi ir ekonomiški, bet ir tvirti, todėl tinka ilgam transportavimo ir laikymo laikui.  

2-3 užlydomų kraštinių pakuotės

Tai nedideli plokšti maišeliai, kurie paprastai naudojami pavieniams daiktams arba nedidelėms porcijoms pakuoti. Galime pagaminti 2 arba 3 užlydytų kraštinių maišelius. Jie tinka  maisto produktams (pvz. saldainiams, batonėliams, cukrui, kavai) ir ne maisto produktams (pvz. kosmetinėms servetėlėms). Tokie maišeliai dažnai naudojami reklaminiams mėginukams pakuoti. 

Skaitmeninis spausdinimo būdas leidžia gaminti unikalias, personalizuotas, skirtingoms vartotojų grupėms pritaikytas pakuotes, padidinti produkto matomumą lentynose ir skatinti pardavimus.

Skaitmeninio spausdinimo dėka galima greitai atnaujinti pakuočių informaciją, kurti sezoninius produktus, testuoti rinką, gaminti bandomąsias pakuotes sutaupant lėšų, mažinant atliekų ir sandėliuojamų pakuočių kiekį.

Papildytoji realybė (augmented reality)

Prekių ženklai siekia kurti vis naujas pirkimo patirtis savo vartotojams. Papildytosios realybės (ang. augmented reality) įtraukimas į pakuotes – puikus būdas bendrauti su klientais. Išmanioji pakuotė, kurianti interaktyvų ryšį tarp pirkėjo ir produkto – dideles galimybes atverianti strategija.

Pakuotė dabar nukreipta į pojūčius – nuo balso ir muzikos iki išmaniojo telefono, virtualios nuorodos, filmukai, siunčimi į telefonus, kol vartotojas apsipirkinėja ir etiketė su platesne produkto informacija. Naujos galimybės kai pakuočių herojai atgyja išmaniojo tel ekrane, kai per QR kodą ant pakuotės atsisiunčiama programėlė ir galima daryti asmenukes su mylimais herojais.

Pakuočių sprendimai su papildomos realybės technologija leidžia prekės ženklams efektyviau bendrauti su vartotoju formuojant teigiamą pirkimo patirtį.

Virtuali realybė lipdukuose
Suformuoti maišeliai 7
„HP SmartStream Mosaic“ technologija

Inovatyvi „HP SmartStream Mosaic“ technologija leidžia kurti neribotą kiekį skirtingo dizaino pakuočių! Kiekvienas maišelis gali būti unikalus ir tam nereikia pasitelkti kuriančių dizainerių komandos. 

Atsitiktine tvarka „HP SmartStream Mosaic“ generuojami dizaino elementai gali būti derinami su personalizavimu, kad būtų sukurta konkrečiai tikslinei vartotojų grupei skirta pakuotė ar etiketė.  

Mūsų ekspertai padės parinkti tinkamiausią plėvelės tipą, atsižvelgdami į specifinius poreikius.