Lazerinis kirtimas

Embossing technika. Iškilioji spauda. 

Etikečių kirtimas be kirtimo formų

Pastaraisiais metais vis daugiau nedidelių įmonių kuria unikalius prekės ženklus. Tai ypač pastebima maisto ir gėrimų gamybos srityje, kur rinkai sėkmingai pristatomi originalūs, neįprasti produktai. Gamintojai savo prekės ženklams ieško unikalių, individualizuotų formų etikečių.

Reaguodami į šias tendencijas įdiegėme naujas lazerines technologijas, kad etikečių gamybos procesas būtų dar efektyvesnis. Dabar lazerio spindulys gali pakeisti metalines kirtimo formas  Lazerinis etikečių kirtimas  yra moderniausias etikečių kirtimo procesas, kurio metu lazeriu išpjaunamos reikiamo dydžio ir formos etiketės.

Etikečių kirtimas kompiuteriu valdomu lazerio spinduliu leidžia gaminti etiketes be kirtimo formų.

Kampai, užapvalinimai, perforacija, išdeginimo efektai, iškirsti įvairaus sudėtingumo kontūrai etiketėje – lazerinė kirtimo technologija suteikia daug daugiau galimybių dekoruoti etiketes, nei tradiciniais pjovimo būdais.

Prekės ženklai, norintys savo produktų etiketėms suteikti neįprastų ir unikalių efektų, dabar gali pasinaudoti naujausiomis skaitmeninėmis technologijomis.

Lazerinio etikečių kirtimo privalumai

Lazerinės technologijos yra ypač efektyvios. Jos leidžia lanksčiai ir tiksliai atlikti tuos procesus, kurie neįmanomi naudojant kirtimo formas.

Kokie svarbiausi lazerinės etikečių kirtimo technologijos privalumai?

Lankstumas: nereikia gaminti specialių etikečių kirtimo formų, nes modeliavimas atliekamas kompiuteriu, o etiketės išpjaunamos lazeriu. 

Kaina: pjovimas lazeriu yra ekonomiškesnis pasirinkimas mažiems tiražams. Gamybai reikia trumpesnio paruošimo laiko ir mažiau medžiagų įrengimo kalibravimui;

Mažos pavienių kopijų, pavyzdžiui, pramoninių pavyzdžių, gamybos sąnaudos (lyginant su tradiciniu kirtimo procesu) .

Visiškai automatizuotas procesas;

Kokybiškas, tikslus kirtimas, lygi pjovimo linija nepaisant kontūro sudėtingumo. 

Gebėjimas iškirsti labai sudėtingus, net ir miniatiūrinius, kontūrus;

Didelis pjovimo greitis, palyginti su mechaniniais metodais;

Galimybė gaminti labai mažo dydžio etiketes.

 

Lazeriu pjaustytos unikalių formų etiketės yra puikus būdas sustiprinti jūsų prekės ženklą.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Spaustuvės ,,Printela“ specialistai patars dėl jūsų etikečių apdailos galimybių. Dirbdami su naujausiomis spausdinimo technologijomis galime pasiūlyti įvairių sprendimų, tokie kaip lazerinis įvairių etiketės elementų  bei formų iškirtimas, perforavimas ir kitų. Visa tai padeda gaminiui tapti išskirtiniu.