Populiarėjant sodininkystei keičiasi ir tradicinės vejos ir sodo prekių pakuotės. Jos turi būti gaminamos iš specialių plėvelių ir pasižymėti tam tikromis savybėmis, kad būtų išsaugotos veikliosios medžiagos ir užtikrinta ilgalaikė produkto kokybė. Lanksčios pakuotės yra efektyvus sprendimas tiek vartotojams, tiek prekės ženklams.

UV spinduliams atsparios plėvelės, dažai ir klijai

Vejos ir sodo gaminiai ir jų pakuotės turi išlikti kokybiški įvairiomis klimato sąlygomis. Maišeliai pagaminti iš atsparios UV spinduliams plėvelės, naudojant atsparius UV spinduliams dažus ir klijus, išlieka tvirti ir ryškūs parduotuvių lentynose ir lauko sodo centruose.

Apsauginiai barjerai

Apsauginiai barjerai yra svarbus vejos priežiūros ir sodo produktų pakuočių elementas. Kai kurie produktai, pavyzdžiui, trąšos, kompostas, pasižymi stipriu nemaloniu kvapu, todėl pakuotė turi apsaugoti nuo kvapo sklidimo. Sodininkai ne visada turi galimybių vejos sėklas laikyti pastogėje, todėl labai svarbu, kad sodo prekių pakuotės būtų atsparios vandeniui, saulei ir pradūrimams.

Sodo prekių pakuočių ypatumai

Trąšoms, kompostui, vazoniniam dirvožemiui, sėkloms pakuoti tinka pastatomos pakuotės, užlydomų kraštinių maišeliai, pakuotės rulonuose. Daugkartinio uždarymo juostelės (zip lock) padeda apsaugoti nuo atsitiktinio produkto išbyrėjimo. 

Išskirtinis sodo prekių pakuočių dizainas

Vartotojų dėmesį atkreipia išskirtinės pakuočių savybės ir dizaino elementai. Skaitmeninės technologijos leidžia spausdinti ryškias spalvas, išraiškingus vaizdus ir grafikos elementus. Galima atspausdinti patraukiančią vartotojus informaciją ant visų pakuotės plokštumų. Tai veikia kaip rinkodaros priemonė, leidžianti prekės ženklams pritraukti daugiau klientų. 

susisiekite su mūsų specialistais dėl išsamesnės informacijos