Lipnios etiketės

Sėkmingam verslo plėtojimui įtakos turi net ir iš pirmo žvilgsnio, atrodytų, nedidelės smulkmenos, pavyzdžiui, ant prekių klijuojamos etiketės. Produkto ženklinimas turi didelę įtaką geram prekės ženklo įvaizdžiui sukurti, sėkmingiems pardavimams ir vartotojų lojalumui didinti.

 

Etiketės gali patraukti vartotojų dėmesį. Etiketės gali keisti pirkimo įpročius. Produkto etiketė ir pakuotė yra, ko gero, vienintelė rinkodaros priemonė, kuri bendrauja su kiekvienu prekės ženklo vartotoju ,,akis į akį“.

Lipnios etiketės

PATIKIMOS žaliavOS

Etikečių gamybai naudojame sertifikuotas žaliavas, kurias mums tiekia pasaulyje žinomos kompanijos.

etikečių įvairovė

Gaminame įvairių dydžių ir formų lipnias etiketes maisto ir ne maisto pramonei, pasitelkdami skirtingas spausdinimo technologijas.

Tinkamiausi klijai

Parenkame jūsų gaminiui tinkamiausios rūšies įprastus ar karštus klijus, atsižvelgdami į visus reikalavimus.

Gaminame Lipnias etiketes mažais kiekiais

Mūsų įmonė mažais kiekiais gamina etiketes maisto, logistikos, chemijos ir farmacijos pramonėms, informacines lipnias etiketes, skirtas gaminių aprašymams, jų sudėčiai, naudojimui apibūdinti. Taip pat gaminame lipnias, tekstilines etiketes rūbams, rankdarbiams, lipdukus drabužių dekoravimui. Užsiimame brūkšninių kodų, logotipų, svarstyklių etikečių ir jų ruošinių gamyba.

Pasitelkdami naujas technologijas, žaliavas iš pasaulyje žinomų tiekėjų ir savo patirtį, jau daugiau nei 20 metų klientams siūlome optimaliausius produktų ženklinimo sprendimus.

Užsiimame greita ir kokybiška lipnių etikečių gamyba. Vilnius, Kaunas ar Klaipėda, nesvarbu kokiame mieste esate, lipdukus pristatome visoje Lietuvoje. Jūsų patogumui užsakymus lipnių etikečių rulonuose gamybai priimame ir internetu. Kviečiame užpildyti svetainėje esančią užklausą, ir mūsų specialistai susisieks su jumis.

Kaip pasirinkti etiketes savo gaminiams?

Per dieną žmogus, ypač apsilankęs parduotuvėje, pamato daugybę prekių, gaminių, stendų su įvairiomis etiketėmis. Kai kurie jų patraukia mūsų akį, skatina paimti prekę į rankas, apžiūrėti iš arčiau. Kai kurios etiketės veikia atstumiančiai, vadinasi, pakuočių ženklinimas daro įtaką žmonių sprendimams įsigyti, naudotis tam tikra preke, paslauga ar visgi pasirinkti kitą variantą.

Tyrimai rodo, kad
  • 70% pirkimo sprendimų priimami parduotuvėje.
  • 64 % vartotojų išbando naują produktą dėl to, kad pakuotė lentynoje patraukė jų dėmesį.
  • 3 sekundės- per tiek laiko vidutinis vartotojas nusprendžia, pirkti produktą, ar ne. 
Lipnios etiketės 2
Lipnios etiketės 3
Lipnios etiketės 4
Printela
dėmesys etiketėms

Labai svarbu skirti deramą dėmesį etiketės ir visos pakuotės dizainui.

Dėl šios priežasties  nemažai maisto ir ne maisto produktų kompanijų samdo prekių ženklų, reklamos kūrėjus, kurie yra ne tik kūrybingi, bet ir geba sukurti komerciškai įdomų, patrauklų etikečių dizainą. 

Kuriant pakuotes ir etiketes svarbu žinoti spalvų, formų įtaką priimamiems žmonių sprendimams, taip pat reikia įvertinti vartojamų žodžių poveikį.

Svarbu, kad etiketės nesukeltų kokių nors neigiamų asociacijų. Todėl kuriant patiems pravartu atlikti nors nedidelius vartotojų nuomonės tyrimus, stebėti reakcijas, pasidomėti vieno ar kito pasirinkimo argumentais.

Be abejo, pradedant etikečių gamybą svarbu parinkti tinkamas medžiagas.

Reikia žinoti, ant kokio paviršiaus lipnios etiketės bus klijuojamos. Tuomet nusprendžiama, kokios medžiagos geriausiai tinkamos.

Printela
Gamybos procesas

Lipnių etikečių spausdinimo procese naudojamos skirtingos kokybiškos medžiagos, pasitelkiami tam tikrų rūšių įprasti ar karšti klijai, kurie puikiai prilimpa prie įvairių paviršių. Gaminant užsakomas etiketes gali būti naudojami pasirinkto stiprumo klijai: silpni, stiprūs, atsparūs karščiui ar šalčiui, priklausomai nuo produkto laikymo ir naudojimo sąlygų. Šaldytuvuose patariama naudoti etiketes,

Lipnios etiketės rulonuose gali būti klijuojamos ant maisto pakuočių, gėrimų taros, vaistų, kosmetikos priemonių pakuočių ir t.t. Klijuojamoms ant maisto produktų etiketėms yra taikomi Europos Sąjungos higienos reikalavimai, kurių nuosekliai laikomės.

Lipnios etiketės gali būti gaminamos ant įprasto ar terminio popieriaus, skirtingų plėvelių, folijos.

Sukurtos naudojant specialų pagrindą lipnios etiketės yra atsparios vandens, cheminių medžiagų  poveikiui.

Todėl, jeigu žinote, kad gaminiai bus veikiami šių veiksnių, verta investuoti ir įsigyti patvaresnes etiketes, kurios tuoj pat neatsiklijuos ir nenubluks.

Lipnios etiketės 5
Nuo ko priklauso lipnių etikečių kaina?

Lipnių etikečių kaina priklauso nuo visos eilės faktorių – pasirinktos žaliavos, užsakomų etikečių tiražo, išmatavimų, pospaudiminių darbų, dekoravimo.


Popierinės etiketės yra pačios pigiausios, ant jų gali būti norimas užrašas, tačiau jos mažai atsparios aplinkos poveikiui. Patvarumas šiek tiek sustiprėja, padengus specialiu laku, geriausia jas naudoti, kur nereikia ilgo eksploatavimo laiko.

Brangesnės etiketės, kurios yra gaminamos iš plastikinės plėvelės, naudojamos klijavimui ant paviršių, kur reikia atsparumo riebalų, chemikalų poveikiui. Jos tvirtesnės, geba prisitaikyti prie ne itin tinkamos aplinkos.

Printela PRIVALUMAI

Etiketes, lipdukus galime pagaminti pagal mūsų siūlomas formas, sukurtus šablonus, tačiau etikečių stilius, spalva ir forma gali visiškai priklausyti nuo užsakovų pageidavimų, kadangi naujausios technologijos leidžia įgyvendinti įvairius sprendimus.

Paveikslėlių įvairovė

Ant lipdukų, etikečių paviršiaus gali būti atspausdintos nuotraukos, pasirinktas vaizdas ar tiesiog norimas fonas su tekstu.

Įvairūs Lipdukų paviršiai

Lipdukų, etikečių paviršiai gali būti matiniai, skaidrūs ar blizgūs, įvairių spalvų. Lipdukais ir lipniomis etiketėmis ypač paprasta ir patogu naudotis, jie gali būti susukti į patogius, norimo pločio ir skersmens rulonus, kas leidžia paprastai juos suklijuoti ant reikiamų paviršių.

Greitas pagaminimas

Kadangi gamybai pasitelkiame tik kokybiškus įrenginius, didelį kiekį gaminių parengiame per trumpiausią laiką. Užsakovui tereikia pasakyti viziją, pateikti jau parengtą trafaretą, pagal kurį sukursime ir įgyvendinsime bet kokį norimą sprendimą.

Ekspertų konsultacijos

Mūsų ekspertai rekomenduos tinkamas medžiagas, klijus ir apdailos būdus jūsų etikečių projektams įgyvendinti.  Atsižvelgdami į etikečių specifiką, spalvas, užsakymo dydį, parinks ir optimaliausią spaudos technologiją. 

KITI nestandartiniai SPRENDIMAI

Unikalus kiekvienos etiketės dizainas, kintama informacija, metalizuotos spalvos, mikrotekstai,  UV šviesoje švytintys dažai,  šilkografinė apdaila, įspaudimas, folijavimas – įgyvendinsime viską, ko reikia, kad jūsų etiketės būtų efektingos ir pastebimos lentynose.

Lipnių etikečių spausdinimas skaitmeniniu ir fleksografijos būdu