Kosmetika ir asmens priežiūros priemonės

Kosmetikos produktų pakavimui dažnai parenkamos lanksčios pakuotės. Jos yra patvarios, lengvos, gali būti gaminamos įvairių formų ir dydžių. Į lanksčias pakuotes pakuojami skysčiai, milteliai, geliai, aliejai. Palyginus su standžiomis pakuotėmis, lanksčios pakuotės užpildymo tūris didesnis, jos užima mažiau vietos lentynose. Vartotojas gali pakuotę lankstyti, suvynioti ir taip išnaudoti visą produkto kiekį.

Kosmetikos produktų pavyzdžiai ir kelioninės pakuotės

Daugelis vartotojų prieš įsigydami produktą nori jį pabandyti ir mielai įsigytų vienkartinę pakuotę. Dažnai keliaujantys žmonės taip pat ieško kosmetikos priemonių mažose sandariose pakuotėse, atspariose pradūrimams.

Vienos dienos dozės ar vienkartinės pakuotės yra puiki rinkodaros priemonė, skatinanti bandyti produktą ir didinanti prekės ženklo žinomumą. Išskirtinė produkto pakuotė padės atkreipti vartotojų dėmesį iš pirmo žvilgsnio.

Daugkartinio uždarymo pakuotės

Daugybė grožio, sveikatos, asmens priežiūros priemonių pakuojamos į lanksčias pakuotes. Hermetiškos plokščios ar pastatomos pakuotės puikiai saugo druskas, miltelius, batonėlius nuo drėgmės ir aplinkos poveikio. 

Užspaudžiamos daugkartinio uždarymo juostelės (zip lock) apsaugo nuo produkto išsiliejimo, prailgina jo galiojimo laiką.  Tokias pakuotes noriai renkasi vartotojai, nes jos yra saugios ir patogios.

susisiekite su mūsų specialistais dėl išsamesnės informacijos