Zip Lock Užsegami maišeliai

Doy pack maišeliai – tai suformuotos, pastatomos pakuotės. Jie turi plokščią dugną ir smailėjantį viršų bei yra lankstūs, todėl gali būti pritaikomi skirtingiems produktams pakuoti.

Doy pack maišelių gamyba

Printela gali pasiūlyti pačių įvairiausių dydžių, formų, medžiagų ir dizainų doy – pack maišelius. Tad, jei susidomėjote, susisiekite su mumis – išpildysime bet kokią jūsų turimą viziją, o taip pat ir patarsime, kokia pakuotė jūsų kuriamam produktui geriausiai tiktų!

Doypack maišeliai yra idealus pasirinkimas, ne tik norint, kad jūsų produktas saugiai pasiektų parduotuvių lentynas ar pirkėją, bet ir siekiant reklamuoti savo prekės ženklą. Printela gali sukurti unikalias, personalizuotas pakuotes, ant kurių aiškiai matytųsi jūsų logotipas ar pasirinktas dizainas. Tai, kaip bus supakuotas jūsų parduodamas produktas, yra labai svarbu, kadangi gražūs ir kokybiški maišeliai padeda išsiskirti, atkreipia pirkėjų dėmesį, o neretai ir skatina pirkimą. Kadangi doypack maišeliai yra pastatomi, jie puikiai tinka parduotuvių lentynoms.

Printela Doy-Pack pakuotės

Printela pakuotės yra spausdinamos skaitmeniniu būdu, kas leidžia viską atlikti greitai ir kokybiškai. Nepriklausomai nuo to, ar maišelius ketinate naudoti: užkandžių, saldainių, riešutų, kavos, arbatos pakavimui, ar visai kitiems produktams – Printela komanda visuomet patars, iš kokio medžiagų derinio būtų geriausia šias pakuotes gaminti, kad jos atitiktų jūsų poreikius.

Taip pat, priklausomai nuo jūsų norų ir poreikių, doy – pack maišeliai gali būti gaminami ir su skaidriu langeliu, įpjova patogiam atidarymui, euro skyle pakabinimui, daugkartinio uždarymo juostele ar apvalintais kampais.

Mūsų ekspertai padės parinkti tinkamiausią plėvelės tipą, atsižvelgdami į specifinius poreikius.