Natūralios ir ekologiškos pakuotės maistui

Vis daugiau žmonių į maistą žiūri kaip į vaistą ir ieško sveikų maisto produktų. Todėl sparčiai didėja natūralių ir ekologiškų produktų pasiūla. Jei esate sveiko maisto produktų gamintojas ir ieškote pakavimo partnerio, kuris gali greitai pagaminti pakuotes minimaliais kiekiais, jūs jį jau radote.

Ekologiškų ir natūralių maisto produktų pakuočių savybės

Perdirbama ir kompostuojama pakuotė, vandens pagrindu pagaminti laminavimo klijai, tvarus skaitmeninio spausdinimo procesas. Įvairūs pakuočių dydžiai, kad būtų galima supakuoti unikalius gaminius. Patvarios pakuotės, apsaugančios produktą ir patogios naudoti kelionėse. Raiškus vaizdas ir tekstas, gerai pastebimas lentynoje. Aukštos kokybės daugkartinio uždarymo juostelė (zip lock), šoninės įpjovos, euro skylė pakabinimui.

Tvaraus ekologiškų produktų pakavimo galimybės

Mes turime kelis skirtingus ekologiško pakavimo variantus prekių ženklams, siekiantiems produktus pakuoti į tvarią pakuotę. Siūlome perdirbamas ir kompostuojamas plėveles,  iš kurių gaminamos suformuotos pakuotės arba pakutoės rulonuose. Mūsų skaitmeninio spausdinimo metodai taip pat yra ekologiškesni, nei tradiciniai spausdinimo būdai: jie išskiria mažiau CO2, sukuria mažiau atliekų ir sunaudoja mažiau energijos. Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite čia:

Kintamų duomenų spausdinimas ekologiškiems prekių ženklams

Kintamų duomenų spausdinimas suteikia galimybių stebėti produkto kelionę pas vartotoją, naujų būdų bendrauti su klientais.

Prekės ženklo apsauga

Mūsų spausdintuvai leidžia spausdinti skaitmeninius ženklus, kodus, kuriuos galima nuskaityti ir patikrinti, ar produktai yra autentiški.

Klientų lojalumo didinimas

Per produktų pakuotes galite bendrauti su klientais, kurti unikalią patirtį, dalintis receptais. Spausdindami pakuotes su vis atnaujinama informacija, galite pasakoti savo prekės ženklo istoriją, supažindinti vartotoją, kaip ir kodėl gaminami jūsų produktai.

susisiekite su mūsų specialistais dėl išsamesnės informacijos