Veiklos standartai

Mūsų standartai ir sertifikatai

Lanksčių pakuočių ir etikečių spaustuvė PRINTELA investuoja į veiklos optimizavimą, modernizavimą ir aplinkai draugiškų sprendimų diegimą visuose veiklos procesuose.

Įmonėje yra įgyvendinta ir integruota aplinkos apsaugos vadybos sistema, darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema. Tai atitinka tarptautinių standartų ISO 14001: 2015, ISO 45001: 2018 reikalavimus.

Skaitmeniniu būdu pakuotes ir etiketes spausdinančiai spaustuvei taip pat yra suteiktas FSC ® sertifikatas.

FSC gamybos grandies sertifikavimas patvirtina, kad gamyboje naudota ir FSC sertifikuota medžiaga yra aiškiai identifikuota arba atsieta nuo nesertifikuotos ar nekontroliuojamos medžiagos visoje gamybos grandyje.

ISO 14001:2015

Tarptautiniu mastu pripažintas standartas aplinkos vadybos sistemos įgyvendinimui. Jis padeda įmonėms parodyti atsakingą požiūrį į globalines ir vietines aplinkos apsaugos problemas, leidžia formalizuoti įsipareigojimus aplinkos apsaugos srityje ir parodyti jų įgyvendinimą, taikant politiką, tikslus ir aplinkos apsaugos programas. 

ISO 45001: 2018

Tarptautinis profesinės sveikatos ir darbo saugos vadybos sistemos standartas. Šis sertifikatas patvirtina puikius pasiekimus profesinės sveikatos ir darbo saugos srityje, taip pat parodo veiksmingą rizikos valdymą, kartu didindamas darbuotojų gerovę ir garantuodamas saugią darbo aplinką.

FSC ®

FSC ® (Forest Stewardship Council) – tarptautinė organizacija, skatinanti atsakingą miškų valdymą pasaulyje. Gaminio kilmės valdymo sistemos įdiegimo esmė yra sukurti medienos žaliavų tiekimo sistemą, kuri garantuotų tik žinomos ir dokumentuotos kilmės žaliavų naudojimą.

Tarptautinis gamybos grandies FSC® sertifikatas suteikia UAB ,,Printela“ klientams garantiją, kad atitinkamai pažymėtų produktų žaliavas tiekia tvariai dirbantys gamintojai.

FSC certificate

BRCGS standartas

BRCGS pakuočių bei etikečių standartas apibrėžia taisykles gamintojams, tiekiantiems produktus, galinčius tiesiogiai liestis su maistu. Juo vadovaujantis užtikrinama, kad įmonėje pagamintos etiketės bei pakuotės atitinka aukščiausius kokybės ir gamybos higienos reikalavimus.

BRCGS standartas pakuočių ir etikečių gamintojams numato žymiai daugiau reikalavimų nei jų apibrėžia teisės aktai, tad darbas su sertifikuotais tiekėjais, juolab turinčiais aukštą sertifikato įvertinimą, garantuoja didesnį patikimumą.

BRC Certificate