APIE MUS

,,Printela“ – inovatyvi spaustuvė, viena iš nedaugelio Šiaurės Eurpoje skaitmeniniu būdu spausdinanti lanksčias pakuotes ir etiketes mažais ir vidutiniais tiražais.

PROFESIONALUMAS

Virš 70% darbuotojų dirba ilgiau nei 5 metus.

VERTĖ

Mokėkite mažiau, gaukite daugiau – spauda be klišių ir aukščiausia kokybė.

GREITIS

Dažniausiai užsakymus atliekame per 96 valandas, o ypač skubius – per parą.

UNIVERSALUMAS

Viskas prekių ženklinimui vienoje vietoje.

printela logotipas

PRINTELA pirmoji Lietuvoje ir viena pirmųjų Šiaurės Europoje pradėjo teikti rinkai lanksčias pakuotes, atspausdintas moderniu skaitmeniniu spausdintuvu HP Indigo 20000.

Skaitmeninis spausdinimo būdas suteikia galimybes prekių ženklams įgyvendinti nedidelės apimties pakuočių užsakymus, gaminius pakuoti į spalvingas lanksčias pakuotes su spauda, taip pagerinti matomomą lentynose, didinti vartotojų susidomėjimą, įgyti konkurencinio pranašumo rinkoje.

Kadangi nėra minimalių užsakymo kiekių, skaitmeninis spausdinimo būdas leidžia gaminti unikalias, personalizuotas, skirtingoms vartotojų grupėms pritaikytas pakuotes. Skaitmeninio spausdinimo dėka galima greitai atnaujinti pakuočių informaciją, kurti sezoninius produktus, testuoti rinką, gaminti bandomąsias pakuotes sutaupant lėšų, mažinant atliekų ir sandėliuojamų pakuočių kiekį.

Greitas produkto kelias į rinką

Pristatykite naujus produktus, vykdykite sezonines akcijas, atnaujinkite, papildykite asortimentą, būkite konkurencingi. Užsakymai gali būti įvykdomi per 1-3 savaites.

Spausdinimas pagal poreikį

Gaminame mažus ir vidutinius pakuočių kiekius. Spausdinkite tiek, kiek reikia,  tada, kada reikia. Išvenkite pakuočių ar etikečių pertekliaus kaupimo. Sutaupykite, sumažindami sandėliavimo ir logistikos kaštus.

Vartotojų įtraukimas

Didinkite prekės ženklo išskirtinumą ir pirkėjų lojalumą. Pakuotė – tai dar vienas produkto rinkodaros kanalas.  Personalizuotos, skirtingoms vartotojų grupėms pritaikytos pakuotės puikiai tinka reklamai, tikslinei rinkodarai,  prekės ženklo žinomumui stiprinti ir pardavimams didinti.

Patyrusi komanda

Nuo įkūrimo 1997 m. spaustuvė ,,Printela“ padeda tinkamai ženklinti ir supakuoti produktus klientams ne tik Lietuvoje, bet ir Anglijoje, Vokietijoje, Danijoje, Švedijoje, Suomijoje, Šveicarijoje, Ukrainoje, Latvijoje ir kitose šalyse.

printela lanksčios pakuotės

Maisto produktų pakuotė atlieka daugybę svarbių funkcijų. Ji apsaugo produktą nuo pažeidimų ir  aplinkos poveikio, padeda užtikrinti šviežumą, perduoda informaciją varotojui. 

Maisto produktų pakuotės turi atitikti reikalavimus, numatytus Europos Sąjungos teisės aktuose. Gaminame pakuotes tik iš patikrintų ir sertifikuotų žaliavų. Visų rūšių pakuotes gaminame nuo pradžios iki pabaigos – spausdiname, laminuojame, pjauname, formuojame, jei reikia, dedame vožtuvėlius. 

Mūsų gaminamos pakuotės atitinka reglamento dėl plastikinių medžiagų ir gaminių, skirtų liestis su maisto produktais, reikalavimus. 

Kadangi spausdinant skaitmeniniu būdu nereikia spausdinimo formų, nėra minimalių užsakymo kiekių, šis pakuočių ir etikečių gamybos būdas gali būti naudojamas: 

  • personalizuotoms pakuotėms/ etiketėms kurti;
  • sezonui, regionui/renginiui pritaikytoms pakuotėms/ etiketėms;
  • rinkos ištyrimui;
  • akcijoms, reklamai;
  • produktų pristatymams parodose ir t.t.
Susisiekite su mumis, ir kartu aptarsime naują pakuočių ar etikečių projektą!