Zip Lock Užsegami maišeliai

Zip lock maišeliai yra pakuotės tipas, turintis daugkartinio uždarymo juostelę. Ji leidžia vartotojui lengvai atidaryti ir uždaryti pakuotę, bet kada prireikus. Šie užsegami maišeliai gali puikiai tikti tiek maisto produktams, tiek įvairiai kosmetikai, elektronikai ar net biuro reikmenims. Jei susidomėjote ir norėtumėte savo produktą pakuoti į zip lock maišelius, Printela gali būti puiki vieta tai įgyvendinti. Sukursime unikalias, personalizuotas ir jūsų pasirinktai vartotojų grupei pritaikytas pakuotes.

Lanksčios pakuotės

Zip-lock maišelių gamyba su spauda

Printela – tai inovatyvi spaustuvė, viena iš nedaugelio Šiaurės Europoje naudojanti skaitmeninį spausdinimo būdą lanksčioms pakuotėms gaminti. Naujos kartos spausdintuvai leidžia išpildyti kiekvieno kliento turimą pakuočių viziją bei užtikrinti aukščiausią užsegamų maišelių kokybę.

Zip lock maišeliai su spauda gali būti puikus pasirinkimas ne tik siekiant apsaugoti produktą nuo drėgmės ar oro patekimo į pakuotę, ilgiau išlaikyti maisto produktų šviežumą, bet ir norint reklamuoti savo prekinį ženklą. Pakuotės, ant kurių matomas jūsų logotipas ar kurios yra papuoštos išskirtiniu dizainu, iškart atkreips pirkėjų dėmesį bei leis išsiskirti iš konkurentų. Kokybiškos ir gražiai atrodančios pakuotės, tokios kaip užsegami maišeliai su spauda, taip pat padės sukurti, formuoti prekės ženklo tapatybę. 

Dėl skaitmeninio spausdinimo zip lock maišeliai gali būti įvairių formų ir dydžių. Tokiu būdu spausdinami užsakymai yra atliekami itin greitai, o negana to, jo pagalba gali būti nesunkiai atnaujinama pakuočių informacija, kuriami sezoniniai produktai ar gaminami nedideli pakavimo maišelių kiekiai.

Iš kokių medžiagų galime pagaminti zip lock maišelius?

Printela siūlo labai platų medžiagų asortimentą, iš kurių gali būti gaminami zip lock maišeliai. Mūsų konsultantai visuomet yra pasiruošę išklausyti jūsų poreikius ir pagal juos pasiūlyti geriausiai jums tinkantį medžiagų derinį. 

Užsegami maišeliai su spauda gali būti apsaugoti nuo drėgmės, deguonies, UV spindulių bei būti atsparūs įvairiems išorės veiksniams, pažeidimams. Reikia paminėti ir tai, jog pakuotėms gaminti naudojame tvarias medžiagas, darančias mažesnį poveikį aplinkai. 

Mūsų ekspertai padės parinkti tinkamiausią plėvelės tipą, atsižvelgdami į specifinius poreikius.