Pakuotės, Pakuočių gamyba

Verslui siūlome naujas galimybes greitai augančioje lanksčių pakuočių rinkoje.

Naujausios technologijos atveria plačias galimybes naujiems maisto produktus gaminantiems verslams ir mažų biudžetų projektams. Personalizuotos skaitmeniniu būdu atspausdintos pakuotės leidžia lengvai įgyvendinti modernius marketingo sprendimus, kurti stiprų prekės ženklo įvaizdį ir identitetą. Visa tai leidžia greitai, efektyviai ir taupiai pateikti rinkai naujus produktus ir didinti pardavimus.

Lanksčios pakuotės

Skaitmeninio spausdinimo privalumai

Skaitmeniniu būdu atspausdinta pakuotė – galinga rinkodaros priemonė, padedanti sukurti įdomią prekės ženklo istoriją, padedanti užtikrinti, kad produktai būtų konkurencingi. Naujausios technologijos leidžia gaminti aukščiausios spaudos kokybės maišelius mažais ir vidutiniais kiekiais įvairioms pramonės šakoms.

galima gaminti mažus ir vidutinius kiekius

kiekviena pakuotė/etiketė gali būti skirtinga be papildomų kaštų

užsakymai gali būti įvykdomi per 1–3 savaites

aukšta spaudos kokybė
Pakuočių gamyba maistui

Auganti užkandžių, greito maisto ir gėrimų paklausa skatina ir lanksčių pakuočių gamybos  didėjimą. Technologiniai patobulinimai, besikeičiantis gyvenimo būdas, mažmeninės prekybos plėtra ir didėjantis maisto pristatymo paslaugų populiarumas didina lanksčių pakuočių  paklausą visame pasaulyje. Nuo šiol lanksčios pakuotės gali būti pagamintos net mažais kiekiais, greitai ir taupiai. Tai tapo įmanoma visiškai naujų skaitmeninių technologijų dėka, kurias įsidiegėme pirmieji Lietuvoje ir vieni pirmųjų Šiaurės Europoje.

Kodėl gamintojai vis dažniau renkasi lanksčias pakuotes?

Prekės ženklų savininkai vis dažniau kreipiasi į pakuočių gamintojus ieškodami idėjų, kaip sumažinti kaštus ir lengviau parduoti produktą vartotojui. 

Pastaruoju metu gamintojai savo produktams pakuoti dažnai renkasi lanksčias pakuotes.  Lanksčios pakuotės – tai pakuotės, kurių formą lengva pakeisti. Jos gaminamos iš įvairių medžiagų – plastiko, popieriaus, aliuminio folijos ar jų derinių, yra lengvos, patvarios, taupo vietą.  Dėl pakavimų medžiagų technologinės pažangos šiandien į lanksčią pakuotę pakuojama vis daugiau maisto produktų ir plataus vartojimo prekių, kurių pakavimui buvo naudojamos standžios, kietos medžiagos. 

Lankstūs maišeliai turi daug privalumų lyginant su standžiomis pakuotėmis. Jie yra lengvesni, juos patogiau atidaryti ir pakartotinai uždaryti. Lanksčios pakuotės taupo vietą sandėliuojant, transportuojant ir parduotuvių lentynose, o tai įtakoja ir mažesnes kuro sąnaudas gabenant. 

Lanksčios pakuotės daro 5 -10 kartų mažesnį poveikį gamtai nei pakuotės iš stiklo, metalo, HDPE plastiko.

Lanksčios pakuotės 2

Pakuočių maistui gamybos standartai

Maisto produktų pakuotė atlieka daugybę svarbių funkcijų. Ji apsaugo produktą nuo pažeidimų ir  aplinkos poveikio, padeda užtikrinti šviežumą, perduoda informaciją varotojui. 

Maisto produktų pakuotės turi atitikti reikalavimus, numatytus Europos Sąjungos teisės aktuose. Gaminame pakuotes tik iš patikrintų ir sertifikuotų žaliavų. Visų rūšių pakuotes gaminame nuo pradžios iki pabaigos – spausdiname, laminuojame, pjauname, formuojame, jei reikia, dedame vožtuvėlius. 

Mūsų gaminamos pakuotės atitinka ES reglamento dėl plastikinių medžiagų ir gaminių, skirtų liestis su maisto produktais, reikalavimus.

KOKIEMS MAISTO PRODUKTAMS PAKUOTES SIŪLOME?​

PRINTELA teikia pakuotes įvairiems maisto produktams: užkandžiams, riešutams, konditerijai,  kavai, arbatai, sūriui ir pieno gaminiams, mėsos produktams, maisto papildams.  

Siūlome pakuotes įvariems gaminiams:

  • šviežiems, 
  • šaldytiems, 
  • kietiems, 
  • skystiems ir kt.

Mes gaminame lanksčias pakuotes ir ne maisto produktams. Kas tai bebūtų, kosmetikos, sveikatinimo, higienos prekės ar kiti gaminiai,  pasiūlysime optimalų pakavimo sprendimą.

Nuo šiol kiekviena jūsų produkto pakuotė gali turėti unikalų dizainą, tekstą, barkodą, QR kodą.

Kiekviena jūsų produkto pakuotė gali būti unikali be papildomų kaštų. Specialios programos algoritmas gali sukurti net šimtus tūkstančių unikalių pakuotės ornamento versijų. Skaitmeninių technologijų era atveria naujas neįsivaizduojamas galimybes pakuotėms, tuo pačiu verslui ir prekių ženklams kuria sąlygas komunikuoti su vartotojais per pakuotę, stiprinti lojalumą ir didinti pardavimus.

Lanksčios pakuotės 10
Maišelių gamyba
 Skaitmeninis spausdinimo būdas suteikia galimybes prekių ženklams įgyvendinti nedidelės apimties maišelių užsakymus, gaminius pakuoti į spalvingas lanksčias pakuotes su spauda, taip pagerinti matomomą lentynose, didinti vartotojų susidomėjimą, įgyti konkurencinio pranašumo rinkoje. Kadangi spausdinant skaitmeniniu būdu nereikia spausdinimo formų, nėra minimalių užsakymo kiekių, šis pakuočių gamybos būdas gali būti naudojamas: 
  • personalizuotoms pakuotėms kurti;
  • sezonui, regionui/renginiui pritaikytoms pakuotėms
  • rinkos ištyrimui; 
  • akcijoms, reklamai;
  • produktų pristatymams parodose ir t.t.
Susisiekite su mumis

Mes pateiksime naujus pakuočių sprendimus jūsų verslo sėkmei!