Kavos, arbatos pakuotės

Sodriomis spalvomis, išraiškinga grafika išsiskiriančios kavos, arbatos pakuotės padeda patraukti pirkėjų dėmesį ir įsiminti prekės ženklą. Atspausdinta pakuotė daug pranašesnė už vienspalves pakuotes su užklijuotomis etiketėmis tiek pardavinėjant produktus internetu, tiek prekybos centruose ar kavinėse.

Aukščiausia kokybė
Skaitmeninis spausdinimo būdas leidžia vienu metu spausdinti skirtingų rūšių pakuotes. Spausdiname mažus ir vidutinius pakuočių kiekius, todėl jums nebereikia įsigyti ir sandėliuoti pakuočių pertekliaus, galite pateikti vartotojams sezonines produktų versijas, bandyti naujus skonius.
Mažesnės investicijos

Etikečių klijavimas – daug laiko reikalaujanti užduotis. Skirkite laiko svarbesniems darbams, o vartotojams pateikite kokybiškai ir estetiškai supakuotą produktą. 

Daugiau vietos jūsų žinutei

Spausdinta pakuotė leidžia pasakoti prekės ženklo istoriją, pateikti grafikos elementus ir tekstus visose pakuotės plokštumose.

KAVOS APSAUGA PAKUOTĖSE

Didžiausias skrudintos kavos priešas – deguonis, atimantis kavos aromatingumą. Kadangi skrudinta kava išskiria anglies dioksidą, į pakuotes dedamas vienpusis vožtuvas. Jis išleidžia anglies dioksidą iš maišelio, bet neleidžia į jį patekti deguoniui. Tai padeda išlaikyti kavos aromatą ir skonio savybes. Malonus privalumas – spustelėjus pakelį galima pauostyti kavą.

Kitas būdas apsaugoti kavą arba arbatą pakuotėse nuo aplinkos poveikio –  daugkartinio atidarymo užspaudžiamos juostelės (zip lock). Jos padeda išlaikyti produktus šviežius ir apsaugo nuo atsitiktinio išbyrėjimo.

Barjerinėmis savybėmis pasižyminčios plėvelės apsaugo produktą nuo deguonies ir drėgmės poveikio bei padeda išlaikyti aromatą.

susisiekite su mūsų specialistais dėl išsamesnės informacijos