Maišelių gamyba

Pakavimo maišeliai yra labai svarbūs bet kokiems gaminiams. Jie atlieka ne tik apsauginę funkciją, juos gabenant, bet ir reklaminę. Nesvarbu, ar tai būtų maisto produktas – kava, arbata, užkandžiai, sporto papildai, ar įvairios pramoninės prekės, kokybiška ir estetiška pakuotė tikrai padės išsiskirti iš kitų, konkurentų gaminamų produktų.

Maišeliai su spauda ar įmonės logotipu

Pakavimo maišeliai su spauda ar jūsų įmonės logotipu yra populiarus ir paprastas būdas reklamuoti savo prekės ženklą, o taip pat ir tinkamai apsaugoti produktą nuo įvairių išorės veiksnių ar išlaikyti jo šviežumą. Personalizuotos pakuotės, ant kurių aiškiai matomas įmonės logotipas ar tam tikras dizainas, leidžia išsiskirti iš konkurentų ir sukurti prekės ženklo tapatybę. Tokiu būdu klientai gali matyti, jog verslas vertina kokybę ir skiria didelį dėmesį detalėms, kas įprastai padidina pirkėjų lojalumą ir skatina pirkimą. 

Kadangi maišelius spausdiname skaitmeniniu būdu, tai suteikia galimybes įgyvendinti net ir nedidelės apimties pakuočių užsakymus. Gaminių, supakuotų į spalvingus ir išskirtinio dizaino maišelius, matomumas lentynose yra kur kas geresnis, tad pirkėjas tikrai atkreips į juos dėmesį. Skaitmeninis spausdinimas visus užsakymus leidžia atlikti greitai ir kokybiškai, o taip pat jo pagalba galima nesunkiai atnaujinti pakuočių informaciją, kurti sezoninius produktus ar gaminti bandomuosius pakavimo maišelius.

Kokios maišelių formos galimos?

Maišeliai su spauda gali būti ne tik pačių įvairiausių spalvų bei dizainų, bet ir formų bei dydžių. Visi jie yra kuriami pagal specifinius kliento poreikius. Visgi, bene patys populiariausi yra šie maišelių tipai:

  • Suformuotos pastatomos pakuotės (doy – pack). Šie maišeliai turi plokščią dugną ir smailėjantį viršų, todėl jie dar yra žinomi kaip stovintys maišeliai. Jie tinka tais atvejais, kai norima, jog produktai idealiai stovėtų ant lentynos bei būtų lengvai pastebimi pirkėjų. Doy-pack maišeliai su spauda dažniausiai naudojami maisto pramonėje: užkandžiams, kavai, arbatai, naminių gyvūnėlių maistui ar sporto papildams pakuoti, tačiau taip pat galimos ir kitos jų panaudojimo galimybės. Tiesa, turėkite omenyje, jog suformuotos pastatomos pakuotės, priklausomai nuo jūsų norų ir poreikių, gali būti gaminamos ir su skaidriu langeliu, daugkartinio uždarymo juostele, įpjova patogesniam atidarymui, euro skyle pakabinimui ar apvalintais kampais. 
  • Maišeliai su šoninėmis klostėmis (side gusset bags). Tai maišeliai, turintys įlenktas klostes abiejuose šonuose. Kuo jie yra daugiau užpildomi pasirinktu produktu, tuo klostės labiau išsiplečia. Na, o atidarius tokią pakuotę ir išskleidus klostes, ji įgauna formą, panašią į dėžutės. Side gusset maišeliai plačiai naudojami maisto produktams pakuoti, bet gali būti pritaikomi ir pakuojant trąšas bei kitas panašias, granuliuotas medžiagas. 
  • Maišeliai kavai. Nors iš pirmo žvilgsnio šie maišeliai gali pasirodyti kaip paprasčiausi side gusset bags, tačiau jie turi vieną esminį skirtumą – vienpusį dujų šalinimo vožtuvą. Kadangi po kavos skrudinimo išsiskiria dujos, yra būtina pasirūpinti, jog jos turėtų, kaip pasišalinti iš maišelio. Priešingu atveju, jei dujos lieka pakuotės viduje, ji gali išsipūsti ar net sprogti. 
  • 2-3 užlydomų kraštinių maišeliai. Tai labai nedideli, plokšti maišeliai, skirti pakuoti tokius nedidelius maisto produktus ar daiktus, kaip saldainius, batonėlius, cukrų, arbatą ar kosmetines servetėles, reklaminius mėginukus. 

Kad ir kurią maišelių formą pasirinksite, visas jas galima personalizuoti pagal jūsų norus ir poreikius. Ar tai būtų jūsų prekinio ženklo logotipas, ar kokia kita papildoma informacija – Printela komanda yra pasiruošusi išpildyti bet kokią jūsų turimą viziją!

Iš kokių medžiagų maišelius siūlome?

Jei jus domina maišelių gamyba, Printela gali pasiūlyti be galo platų medžiagų asortimentą. Nuo balto ar rudo kraftinio popieriaus iki metalizuotų plėvelių efektų matiniu ar blizgiu laku – tikrai kiekvienas čia atras tai, ko jam reikia. 

Mūsų spaustuvėje dirbantys specialistai kiekvienam klientui padės pasirinkti tokį medžiagų derinį, kad maišeliai su spauda būtų apsaugoti nuo drėgmės, deguonies, UV spindulių bei būtų atsparūs įvairiems pradūrimams ir kitiems pakuočių pažeidimams. Visa tai labai svarbu, norint, jog gaminys išlaikytų savo pradinę išvaizdą, šviežumą ir nebūtų sugadintas dėl išorės veiksnių. 

Negana to, mes prisidedame prie gamtos saugojimo, todėl renkamės tvarias medžiagas bei spausdinimo įrangą, darančią kuo mažesnį poveikį aplinkai. Lanksčios pakuotės yra kur kas draugiškesnės aplinkai nei standžios, kadangi joms pagaminti reikia mažiau išteklių, jos yra lengvesnės ir užima mažiau vietos tiek lentynoje, tiek transportuojant, kas leidžia sumažinti sandėliavimo ir transportavimo kaštus. 

Pakuočių laminavimui naudojame vandens pagrindu pagamintus klijus, kurie savo sudėtyje neturi sunkiųjų metalų. Skatiname savo klientus rinktis iš tvarių medžiagų pagamintas pakuotes. Tokiu būdu mažiname į aplinką išskiriamą CO2 kiekį, oro, požeminio vandens ir dirvožemio taršą, į sąvartynus išmetamų atliekų kiekį bei taupome išteklius, nes tokioms pakuotėms pagaminti reikia kur kas mažiau naujų medžiagų.

Kaip užsakyti maišelius gamybai?

Kadangi mūsų komanda stengiasi tiksliai išpildyti klientų norus ir poreikius, kiekvienam iš jų skiriame individualų dėmesį. Būtent dėl to, norėdami užsisakyti maišelius gamybai, pirmiausia, ką turėtumėte padaryti – užpildyti trumpą formą, kurioje nurodytumėte savo kontaktus ir trumpai aprašytumėte savo pakuotės viziją. Gavę jūsų užklausą, kaip įmanoma greičiau pateiksime jums pasiūlymą. Jei mums nekils jokių papildomų klausimų apie jūsų norimą įgyvendinti projektą, jame iš karto nurodysime visus galimus pasirinkimus bei sumą, kiek visa tai kainuotų. 

Taip pat galite su mumis susisiekti, parašę į info@printela.lt arba paskambinę šiuo telefonu +370 37 310171. Mūsų konsultantai visuomet bus pasiruošę padėti ir atsakyti į visus jums rūpimus klausimus!

Kodėl verta rinktis Printela?

Jei svarstote, kam galėtumėte patikėti savo kuriamo produkto pakuotes, maišelių gamybą, Printela yra puikus pasirinkimas. Mūsų spaustuvė išsiskiria tuo, jog ji yra viena iš nedaugelio Šiaurės Europoje, kurioje yra naudojamas skaitmeninis spausdinimo būdas lanksčioms pakuotėms ir kitiems produktams gaminti. Esame investavę į naujos kartos aukštų technologijų spausdintuvus, kurie užtikrina, jog klientų užsakytos pakuotės būtų pačios geriausios kokybės. 

Didelį dėmesį skiriame tvarumui, gamtos saugojimui, todėl medžiagas pakuočių gamybai renkamės atsižvelgdami į tai. Negana to, skaitmeninės spaudos neigiamas poveikis aplinkai yra net 60 – 80% mažesnis lyginant su tradiciniais spausdinimo būdais, kadangi susiduriame su minimaliomis gamybos atliekomis. 

Taip pat mūsų komandą sudaro tik savo srities profesionalai, kurie turi sukaupę nemenką patirtį pakuočių gamyboje. Būtent dėl to jie visuomet įsiklausys į jūsų norus ir pasiūlys jums geriausiai tinkantį sprendimą bet kurioje situacijoje, nepriklausomai nuo to, ar jums reikalingas mažas, ar vidutinis pakuočių tiražas. 

Galiausiai, galime pasigirti ir tuo, jog dirbame itin greitai. Įprastai užsakymus atliekame per 96 valandas, tačiau, jei atvejis itin skubus, maišeliai su spauda gali būti paruošiami vos per parą. 

Tad, jei susidomėjote ir norėtumėte savo pakuočių viziją patikėti mums, nieko nelaukite ir su mumis susisiekite!

Mūsų ekspertai padės parinkti tinkamiausią plėvelės tipą, atsižvelgdami į specifinius poreikius.