Pakuotės rulonuose

Mūsų ekspertai padės parinkti tinkamiausią plėvelės tipą, atsižvelgdami į specifinius poreikius.

Pakuotės rulonuose

Mūsų spausdinamos pakuotės rulonuose naudojamos tiek maisto pramonėje (sausainiai, saldainiai, traškučiai, šaldyti ir šviežūs produktai, džiovinti vaisiai ir kt.), tiek ir ne maisto pramonėje (muilas, žaislai, kosmetika ir kt.). Tai puikus sprendimas prekių ženklams, turintiems maišelių gamybos įrangą.

Aukštos kokybės pakavimo plėvelės ir skaitmeninio spausdinimo technologijos užtikrina, kad pakuotės rulonuose prekiniam ženklui suteiks išskirtinę išvaizdą ir aukščiausią kokybę.

Skaitmeninis spausdinimo būdas leidžia gaminti unikalias, personalizuotas, skirtingoms vartotojų grupėms pritaikytas pakuotes, padidinti produkto matomumą lentynose ir skatinti pardavimus.

 Skaitmeninio spausdinimo dėka galima greitai atnaujinti pakuočių informaciją, kurti sezoninius produktus, testuoti rinką, gaminti bandomąsias pakuotes sutaupant lėšų, mažinant atliekų ir sandėliuojamų pakuočių kiekį.

Suformuoti maišeliai 7
„HP SmartStream Mosaic“ technologija

Ar norėtumėte sukurti savo produktui kampaniją, apie kurią visi kalbėtų? Mes žinome- kaip!

Begalė pakuočių dizaino variantų – ši idėja lengai gyvendinama skaitmeninių spausdinimo technologijų pagalba. Speciali HP programa ,,SmartStream Mosaic“ automatiškai generuoja dešimtis, šimtus tūkstančių, milijonus unikalių grafikos variantų.

Gera žinia – tam nereikia jokių papildomų išlaidų. Jūsų produktų pakuotės taip pat gali būti unikalios!

Mūsų ekspertai padės parinkti tinkamiausią plėvelės tipą, atsižvelgdami į specifinius poreikius.