Dažančioji juostelė

Mūsų įmonėje suinstaliuota moderni gamybos linija, todėl operatyviai atliekame įvairius dažančių juostelių užsakymus: specialios šerdys, bet kokie ilgiai, pločiai, juostelės rūšys. Skirtingai nuo daugelio tiekėjų, siūlome tik kruopščiai atrinktas medžiagas iš patikimų gamintojų, kurias, prieš patiekdami į rinką, atidžiai tikriname savo gamyboje.

Siūlome rinktis iš šių dažančių juostelių tipų:
WAX

Geriausiai tinka spaudai ant balto popieriaus, pati ekonomiškiausia, itin juoda. Neatspari trinčiai ir chemikalams.

PREMIUM WAX

Kokybiška spauda tiek ant balto tiek ant spalvoto popieriaus, kokybiška spauda ant plėvelės, ekonomiška, gana tamsi spauda. Mažai atspari trinčiai ir chemikalams.

WAX-RESIN

Puiki spaudos kokybė tiek ant bet kokio balto ar spalvoto popieriaus, tiek ant plėvelių. Idealus kainos ir kokybės santykis, pakankamai atspari trinčiai, bet mažai atspari chemikalams.

RESIN

Dažniausiai naudojama spaudai ant įvairių plėvelių: PP, PE, PET. Ypatingai atspari trinčiai ir labai atspari chemikalams.

RESIN TEXTILE

Skirta spausdinti ant tekstilinių žaliavų: nailono, satino, tyveko.  Atspari skalbimui ir virinimui (stone-wash), ryški ir sodri juoda spauda.

Teiraukitės!

Mūsų specialistai padės išsirinkti tinkamas žaliavas ir patars, kuri dažjuostė yra tinkama Jūsų spausdintuvui, kadangi skirtingiems spausdintuvams taikomi specifiniai reikalavimai žaliavų naudojimui: suvyniojimo kryptis, šerdies ir rulono diametrai, žaliavų tipai.