Tekstilinės etiketės rūbams ir tekstilei

Šiandien tekstilės gaminiai turi daugybę įvairių etikečių, kurių kiekviena atlieka svarbias prekės ženklo kūrimo funkcijas.

Šiose etiketėse pateikiama svarbi informacija, pavyzdžiui: prekės ženklas, skalbimo instrukcijos, dydis, audinio sudėtis, kilmės šalis ir kita išsami informacija apie gaminį. Etiketės tekstilės gaminiams ženklinti skirstomos į kelias rūšis ir sudaro produktą palydintį etikečių komplektą.

Etiketės tekstilei

Etikečių tekstilei rūšys

Etiketės yra svarbi produkto dalis, todėl turi būti gaminamos pagal aukštus reikalavimus, greitai ir tiksliai. Čia į pagalbą prekės ženklams ateina ,,Printela“, gaminanti etiketes tekstilei pasitelkus įvairias technologijas ir galinti pasiūlyti itin platų asortimentą.

Gaminame spausdintas tekstilines etiketes, austas etiketes, pakabinamas etiketes, lipnias etiketes beišilkografinius transferus (dar vadinamus tekstiliniais lipdukais).

SPAUSDINTOS ETIKETĖS

AUSTOS ETIKETĖS

PAKABINAMOS ETIKETĖS

ŠILKOGRAFINIAI TRANSFERAI

Kokias tekstilines etiketes pasirinkti?

Su maža etikete galima nuveikti išties daug – paversti prekės ženklą atpažįstamu, patraukliai pateikti informaciją vartotojams. Trumpai pristatome tekstilės gaminių etiketes:

SPAUSDINTOS ETIKETĖS

Kai kurios etiketės gaminiams yra privalomos, tokiais atvejais spausdintos etiketės – tinkamas pasirinkimas. Ši etikečių rūšis naudojama gaminio priežiūrai, dydžiui nurodyti ir net logotipui.

Spausdintos etiketės puikiai tinka perduoti vartotojui informaciją apie tai, kokia gaminio sudėtis ir kaip jį prižiūrėti. Etiketėse vaizduojami standartiniai skalbimo simboliai ir terminai, kurie vartotojams rekomenduoja, kaip prailginti gaminio naudojimo laiką.

Mes etiketėms galime pasiūlyti patvarių audinių, visi jie yra skalbiami, atitinka tarptautinius standartus. Visos etikečių žaliavos yra sertifikuotos OEKO-TEX® sertifikatu. Taip pat galime pasiūlyti ir austas priežiūros etiketes.

spausdintos etiketes
austos etiketės
AUSTOS ETIKETĖS

Tai tarsi prekės ženklo parašas, kurį vartotojas mato visą produkto tarnavimo laiką. Naujausios siūlų gamybos ir audimo technologijos leidžia pateikti aukščiausios kokybės austas etiketes, reprezentuojančias prekės ženklo vertybes. 

Austos etiketės yra puikus būdas parodyti gaminio kokybę.

PAKABINAMOS ETIKETĖS

Įvairūs prekės ženklo pranešimai ar informacija apie produktą pateikiami pakabinamose etiketėse. Jos gaminamos iš aukštos kokybės popieriaus, ant kurio atliekama spauda suteikia etiketėms unikalumo.

Prekės ženklo įvaizdį galima sustiprinti pasitelkus folijavimą, teksto įspaudimą ir kitas dekoravimo technologijas.

pakabinamos etiketės
Susisiekite su mumis šiandien

Mes dirbame tiek su mažomis, tiek su didelėmis įmonėmis, todėl žinome, kad gaminio priežiūros irprekės ženklo komunikacija yra svarbi sėkmingo produkto pristatymo dalis.