Kavos maišeliai

Kavos maišeliai yra labai svarbus elementas kavos pramonėje, kadangi būtent jie padeda išsaugoti kavos pupelių ar maltos kavos savybes, kokybę ir šviežumą. Tinkamai pasirinkta pakuotė gali būti puikus būdas reklamuoti savo prekės ženklą bei išsiskirti iš kitų, konkurentų siūlomų produktų.

Maišelių kavai su spauda gamyba

Kavos maišeliai yra bene pats populiariausias kavos pakavimo būdas. Jie yra sandarūs, tvirti, juos paprasta transportuoti ir sandėliuoti. Nuo įprastų maišelių, skirtų pakuoti kitus maisto produktus, jie skiriasi tuo, jog turi vienpusį dujų šalinimo vožtuvą. Šis yra reikalingas tam, kad po kavos skrudinimo išsiskiriančios dujos galėtų lengvai pasišalinti iš pakuotės. Tokiu būdu maišelis yra apsaugomas nuo išsipūtimo ar net sprogimo.

Kavos maišeliai gali būti įvairių formų, dydžių, dizainų. Skiriasi ir medžiagos, iš kurių jie yra pagaminti. Vienas dažniausių pasirinkimų yra maišeliai su šoninėmis klostėmis. Taip yra todėl, nes šie maišeliai gali būti lengvai pastatomi lentynoje, o taip pat dar ir turi papildomas 4 plokštumas, kurias galima išnaudoti, norint pateikti aktualią informaciją apie produktą. Kavos maišeliai su pasirinkta spauda padės išsiskirti bei sukurti jūsų prekės ženklo tapatybę. Kokybiškos ir estetiškos pakuotės ne tik pritrauks pirkėjų dėmesį, bet ir skatins pirkimą. 

Jei susidomėjote, Printela spaustuvė yra ta vieta, kur gali būti išpildytos visos jūsų turimos vizijos. Mūsų konsultantai visuomet yra pasiruošę išklausyti, kokie yra jūsų norai ir poreikiai, ir pagal juos patarti, kokio tipo bei iš kokio medžiagų derinio pagaminti kavos maišeliai geriausiai tiktų jums. Nuo popierinių iki metalizuotos plėvelės efekto pakuočių – kiekvieno poreikiui turime tai, ko reikia!

Mūsų ekspertai padės parinkti tinkamiausią plėvelės tipą, atsižvelgdami į specifinius poreikius.