APSITRAUKIANČIOS ETIKETĖS

Apsitraukiančios etiketės – ypač patrauklus sprendimas gėrimų gamintojams, gaminantiems sezoninius produktus ar nedidelius jų kiekius. Skaitmeninės technologijos leidžia gaminti mažus apsitraukiančių etikečių kiekius, pritaikyti produktus renginiams ir progoms.

Apsitraukiančios etiketės

Aukštos kokybės skaitmeniniu būdu atspausdintos apsitraukiančios etiketės plačiai naudojamos visame pasaulyje. Produktams buteliuose, skardinėse, stiklainiuose šios etiketės suteikia šiuolaikišką išsiskirtinę išvaizdą.

Gaminiai, ženklinami apsitraukiančiomis etiketėmis, tampa ryškūs, gerai pastebimi lentynose. Tyrimų duomenimis, apsitraukiančios etiketės 3 kartus padidina norą įsigyti produktą lyginant su įprastomis etiketėmis.

Šių etikečių pranašumas – 360 laipsnių paviršiaus ploto galima išnaudoti informacijos spausdinimui, išraiškingai grafikai, prekės ženklo rinkodarai.

Iš specialių medžiagų pagamintos apsitraukiančios etiketės veikiant šilumai idealiai atkartoja bet kokią indo formą, kartu atlieka ir papildomą apsauginę funkciją. Informacija spausdinama vidinėje plėvelės pusėje, todėl šios etiketės yra atsparios pažeidimams. Tai taip pat geras pasirinkimas, jei produktas yra veikiamas šilumos ar drėgmės.

Gaminame atskiras etiketes ir etiketes rulonuose su perforacija mažais ir vidutiniais kiekiais.

Apsitraukiančios etiketės 2
Gaminame atskiras etiketes ir etiketes rulonuose su perforacija mažais ir vidutiniais kiekiais.