Sprendimas: Puslapiu.lt

Puslapiu.lt yra pirmaujanti Lietuvoje interneto dizaino agentūra, kuri specializuojasi reprezancinių svetainių kūrimo ir optimizacijos srityse. Įmonė puosėlėja interaktyvias žiniatinklio galimybes, kurios jaudina ir įkvepia. Dirba pagal užsakymą nuo jūsų projekto pradžios iki pabaigos, užtikrindami 100% kokybišką dizainą.

Svetainės kūrimas


Puslapiu.lt komanda yra pirmaujanti interneto dizaino agentūra Kaune, nuo jūsų projekto pradžios iki pabaigos vykdo individualų procesą, pritaikydami jūsų poreikiams pritaikytus interneto dizainus. Visos puslapių svetainės yra kruopščiai suprojektuotos „Photoshop“, o tada perdaduomos patyrusiems programuotojams. Agentūra, pasirengusi imtis didelių ar mažų projektų.

  • Svetainės yra sukurtos taip, kad apimtų turinio valdymo sistemą, pritaikytą pagal kliento poreikius.
  • Kiekviena svetainė, kurią sukuria Kauno interneto svetainių kūrimo komanda, sklandžiai veikia mobiliuosiuose įrenginiuose dėl interaktyvaus dizaino programavimo ir technologijų.
  • Svetainės yra SEO optimizuotos: visiškas optimizavimas vietoje, norint indeksuoti ir reitinguoti paieškos sistemas.
  • Individualus internetinis dizainas: išsiskirkite iš savo konkurencijos unikaliu, užsakytu interneto dizainu.
  • Naudojami interaktyvūs elementai „jQuery“, „Canvas“ ir „WebGL“, kad galėtume patraukti vartotojo patirtį.
  • Tinklalapių dizainuose atsižvelgiama į klientų keliamus reikalavimus ir vartotojo sąsają – optimizuoti vartotojų naršymo keliai.

Individualus svetainės dizainas


Naudoja pažangiausias interaktyvias technologijas ir optimalius optimizavimo metodus.

Nuo kruopštaus dizaino „Photoshop“ iki patyrusių Kaune įsikūrusių interneto kūrėjų pritaikyto programavimo – kiekviena svetainė yra visiškai unikali klientų poreikiams. Individualus požiūris į svetainės dizainą. Puslapiu.lt komanda , pasirengusi imtis didelių ar mažų projektų.