Tekstiliniai lipdukai (transferai)

Moderni gamybos technologija ir daugiametė patirtis leidžia mums gaminti aukštos kokybės tekstilinius šilkografinius transferus (dar vadinamus termotransferais, tekstiliniais lipdukais).

Transferai tai šilkografijos būdu gaminami lipdukai, skirti ženklinti įvairius drabužius, nurodyti logotipą, dydį, gamintoją, priežiūros instrukcijas ir kt.

Šiuo būdu galima dekoruoti ir rūbų išorinę pusę – klijuojant logotipą, įvairius vaizdus ar ornamentus.

Tai ekonomiškas būdas suteikti išskirtininę, modernią išvaizdą įvairiems rūbams.

Tekstiliniais lipdukais ženklinamos uniformos, darbo drabužiai atrodo tvarkingai ir profesionaliai.

silkografiniai transferai
Tekstiliniai lipdukai

Kam reikalingi lipdukai ant rūbų?

Dažnai šilkografiniai transferai (tekstiliniai lipdukai) naudojami įvairių sporto šakų marškinėliams, reklaminiams medžiaginiams krepšiams dekoruoti. 

Jei jūsų tekstilės gaminių projektui reikalingi unikalūs dizaino elementai, transferai padės demonstruoti jūsų prekės ženklą geriausiu įmanomu būdu, tapti pastebimu ir įsimintinu. 

Šešėliai, daug spalvų, smulkios logotipo detalės ar specialūs efektai – visa tai galime įgyvendinti, kad tekstilinis lipdukas padėtų jūsų prekės ženklui būti išskirtiniu. 

Aukštos raiškos (HD) spausdinimo metodas leidžia spausdinti nuotraukos kokybės vaizdą. Tai atveria neribotas galimybes kuriant transferų dizainą. 

Mūsų gaminami šilkografiniai transferai yra ekologiški, juose nėra sunkiųjų metalų, švino ar PVC.

Šie gaminiai atitinka OKO- TEX® Standard 100 (1 lygis). Tai vienas geriausiai žinomų pasaulyje tekstilės etikečių ženklinimas, reiškiantis aukštą gaminio saugumą. Gaminiai, atitinkantys šį standartą, yra nekenksmingi, nepavojingi žmogaus sveikatai, gali liestis su oda.

KOKIEMS TEKSTILĖS GAMINIAMS NAUDOJAMI TRANSFERAI?​

Tekstilės lipdukai yra tamprūs, minkšti, švelnūs liesti, gali būti klijuojami ant įvairių net ir labai elastingų audinių (pagamintų iš natūralių ir sintetinių pluoštų – medvilnės, poliesterio ir kt.), ant natūralios ir dirbtinės odos. 

Jiems galima suteikti ypatingų savybių: gali būti blizgūs, žėrintys („gliteris“) ar atspindintys šviesą (refleksiniai). 

Aukštos kokybės ekologiški dažai (vandens pagrindu) ir speciali technologija leidžia mums pagaminti transferus be klijų apvado aplink (halo free), todėl garantuojame aukštą kokybę, ryškumą ir estetišką viso spaudinio išvaizdą.

Tekstiliniai lipdukai pasižymi ilgaamžiškumu. Jie yra patvarūs, spalvos išlieka ryškios, neblunka, juos galima skalbti ne tik buitinėmis, bet ir pramoninėmis skalbimo mašinomis. 

Tekstiliniai lipdukai rubams

Jūsų gaminiams reikia šilkografinių transferų?

Susisiekime!